O spoločnosti

Profil spoločnosti

about-1

Spoločnosť KA-NA-PY interiér, s.r.o. svojou činnosťou už od roku 2002 úspešne mení Vaše byty, domy, či kancelárie.

Spoločnosť Kanapy Interiér s.r.o. vzikla v roku transformáciou firmy KA-NA-PY, ktorej činnosťou od roku 1992 bolo pokladanie kobercov, šitie záclon a čalúnnické služby. Už v tomto období sa spoločne so svojou dcérskou spoločnosťou Kanapy Interiér kontrakt s.r.o. úspešne etablovala na slovenský trh a výrazne sa podiela na realizáciach projektov ako dodávateľ podlahových krytín a dverí. Spolupracujeme s významnými stavebnými spoločnosťami, developermi, architektonickými ateliérmi a interiérovými štúdiami na Slovensku i v zahraničí.

Svoje produktové portfólio, v ktorom sú zastúpené koberce /celoplošné, kusové/, podlahy /drevené, masívne, laminátové/, povlakové krytiny /PVC,linoleum, kaučuk/, interiérové dvere /drevené, ocelové/, závesné systémy, záclony, závesy, sme v roku 2004 doplnili o nábytok /kancelársky, bytový/, sedacie súpravy, kuchyne na mieru, šatníky, postele, doplnky, čím sme svoju činnosť rozšírili o komplexnú dodávku interiéru. Okrem toho máme v ponuke športové povrchy rôzneho využitia a ich realizáciu v interiéri, ako aj exteriéri.

Poslaním spoločnosti je poskytovanie a zlepšovanie kvality života našim zákazníkom prostredníctvom predaja kvalitných výrobkov renomovaných značiek a ich priamej realizácii.

KA-NA-PY interiér ponúka zákazníkovi možnosť celkového riešenia v modernom showroome v Trnave na ploche 1000m2.

Referencie

Okrem maloobchodného predaja prostredníctvom našej predajne na Rybníkovej 10 v Trnave, sa naša spoločnosť zaoberá realizáciami rôznych projektov.

Naša spoločnosť realizovala zákazky vo viacerých štátnych, či finančných inštitúciách, obchodných spoločnostiach, obchodných centier, bytových a administratívnych objektoch, školách, v hoteloch a športových zariadeniach v rámci Slovenska a blízkeho zahraničia.

Popri objektových dodávkach a realizáciach spoločnosť rieši individuálne potreby zákazníka – rodinné domy, byty, kancelárie.

Naše referencie a fotogalérie z realizácii si môžete prezrieť:
> Naše referencie <        > Naše realizácie <