Vinylové a PVC podlahy, linoleum, kaučuk

V našej ponuke nechýbajú ani vinylové podlahy, kaučukové podlahy a linoleum. Vyberte si z množstva vzorov či farebných prevedení.

PVC rozdeľujeme podľa spôsobu výroby a technológie spracovania na homogénne a heterogénne. Homogénne PVC je pravidelne sfarbené v celej svojej hrúbke, heterogénne je tvorené z viacerých vrstiev - základnej, dekoratívnej a transparentnej ochrannej. Novým trendom sú dizajnové vinylové podlahy, ktoré imitujú drevo, kameň alebo kov. V našej ponuke nájdete PVC v roliach alebo vinylové podlahy s Click systémom.

Spojenie estetických a úžitkových vlastností reprezentuje v sortimente našej firmy linoleum vyrobené z prírodného materiálu. Linoleum sa vyrába s povrchovými úpravami LPX alebo PUR, ktoré vylepšujú odolnosť linolea voči opotrebeniu a poškodeniu. Výhodami linolea je najmä ekologickosť a využiteľnosť v najrôznejších priestoroch, predovšetkým v zdravotníckych zariadeniach, školách, kanceláriách, logistických areáloch a výrobných halách.

Medzi kvalitné a veľmi odolné podlahové krytiny tiež patrí podlaha zo syntetického alebo prírodného kaučuku. Je veľmi pružná a elastická, nie je na nej vidieť vryp a preto je ju pomerne ťažké mechanicky poškodiť. Kaučukovú podlahovú krytinu ponúkame vo veľkom počte vzorov a farieb.

Ponúkané značky:

                       

Comments are closed.