Drevené parkety, plávajúce podlahy

Vyberte si z našej širokej ponuky drevených a laminátových parkiet. U nás máte na výber z množstva rôznych drevín, vzorov, typov, či povrchových úprav.

Drevené parkety vďaka rôznym spôsobom spracovania a povrchovej úpravy umožňujú docieliť širokú škálu efektov. Vznikajú tak zaujímavé efekty ľahkej opotrebovanosti, jemných farebných odlišností, ale samozrejme aj tradičnejšej vyváženosti farebných tónov.

U nás nájdete tiež drevené parkety vhodné do priestorov s podlahovým kúrením. Jedným z aktuálnych trendov sú veľkoplošné dubové parkety v rôznych farbách, od svetlých odtieňov k sivej až zemito tmavej. Drevené parkety vám ponúkame s povrchovou úpravou lak alebo prírodný olej.

Laminátové podlahy sú alternatívnym riešením k dreveným podlahám. Ich výhodami sú veľký výber vzorov, či nenáročná údržba. Vďaka vysokej odolnosti a ľahkej údržbe sú vhodné aj do frekventovaných priestorov. Využiteľnosť tohto druhu podláh je široká, vhodné sú ako do bytových priestorov, tak aj do komerčných prevádzok.

Okrem samotných parkiet ponúkame tiež široké spektrum doplnkov k podlahám, ako sú: ukončovacie lišty, prechodové lišty, schodové hrany, soklové profily, ochranné rohy, podložky, prípadne prípravky na údržbu podláh a ďalšie.

Ponúkané značky:

Laminátové parkety + doplnky:

    balterio-logo   

Drevené parkety + doplnky:

  brand_brand_logo_par-ky  esco   kc3a4hrs-logo     

Ďalšie doplnky:

Arbiton  dollken1  kugele

logo_03  logo_eurofinal

Comments are closed.